Roletky

  • Textilní roletky jsou vhodným stínícím a dekorativním prvkem zvýrazňujícím celkové architektonické řešení interiéru.
  • Jsou dodávány v široké škále látek a typů, které je možné dokonale sladit s vnitřním prostorem.
  • Textilní roletky je možné namontovat přímo na okenní křídla, do rámu, do výklenku, na zeď i na strop.
  • Textilní roletky lze nastavit do jakékoliv polohy.
  • Roletky jsou ovládány pomocí řetízkového nebo pružinového mechanismu, proti pohybu do stran můžou být nainstalovány vodící lišty.
  • Ze všech našich produktů nabízejí textilní roletky nejvíce možností, jak ozvláštnit váš interiér.

Color HIT

Typ roletek, určený k montáži do rámu okna, designem shodný s typem Euro Brilant, s tvarovanou krycí lištou z jednoho kusu bez krytek. Interiérové látkové rolety COLOR HIT jsou vhodné pro montáž do plastových a dřevěných oken. Krycí profil je z válcovaného pozinkovaného plechu a společně s vodícími lištami může být barevně přizpůsoben rámu okna. Rolety se ovládají řetízkem, který může být umístěn vpravo nebo vlevo. Velký výběr látek (barev i designů) přispívá k dokonalému sladění okna s interiérem. Rolety COLOR HIT se vyznačují jednoduchým ovládáním a nadčasovou funkčností.
Maximální výrobní rozměry: 1400 x 2200 mm.


Standard MINI

Látkové rolety STANDARD MINI s řetízkovým ovládáním lze připevnit pomocí držáků na rám okna. Jednoduše bez vrtání. Nabízíme širokou kolekci látek v různých designech. STANDARD MINI se vyznačují jednoduchou montáží a dokonalým řešením všech detailů. Závěsné držáky jsou určeny pro okna s tloušťkou rámu max. 15mm!
Maximální výrobní rozměry: 1150 x 1500 mm.

Standard MINI s fixací

Zcela nový typ roletek určený k montáži na rám okna a to zcela bez vrtání. Interiérové látkové roletky Standard MINI s fixací jsou určené pro montáž do plastových a dřevěných oken. Roletky se ovládají řetízkem, který může být umístěn vpravo nebo vlevo. Komponenty na tyto roletky jsou pouze v bílém provedení!!! Roletky Standard MINI s fixací se vyznačují jednoduchým ovládáním a obzvláště jednoduchou montáží.  Závěsné držáky jsou určeny pro okna s tloušťkou rámu max. 20mm!
Maximální výrobní rozměry: 1150 x 1500 mm.

Color STANDARD

Látkové rolety COLOR STANDARD jsou klasické interiérové rolety s možností uchycení na stěnu nebo na strop v různých barevných provedeních. Ovládají se kuličkovým řetízkem, který může být umístěn vlevo nebo vpravo. Na výběr je velké množství látek a vzorů. Rolety COLOR STANDARD jsou zvýrazňujícím prvkem obytných místností kanceláří.
Maximální výrobní rozměry: 1700 x 2200 mm.

Střešní okno

Látkové roletky na střešní okna nabízí optimální ochranu před sluncem a teplem.Jsou dodávány včetně vodících profilů, vybaveny funkcí Multistop (roletu je možno aretovat v různých pozicích). Profily lze dodávat v barvách stříbrná a bílá.Montáž je možná na všechny běžné typy střešních oken (VELUX, ROTO, FAKRO, ...).V nabídce jsou na výběr nejen transparentní látky v UNI-barvách a nejrůznějších vzorech, ale také zatemňující látky (tzv. Blackout).

DAY/NIGHT

Látkové roletky DAY/NIGHT jsou zcela novým typem roletek s podvojným vedením materiálu s horizontálními pásy, které umožňují plynulou regulaci propouštění slunečních paprsků. Skvělé spojení horizontální žaluzie a atraktivní látkové roletky. Roleta DAY/NIGHT nabízí zcela nový a originální vzhled. Působí útulným a zároveň exkluzivním dojmem.  Jedná se o volně visící látkovou roletu s krycím profilem návinu ovládanou řetízkem.
Komponenty pro tento systém nabízíme v barvách: bílá, hnědá. Montáž je možná jak na zeď nebo do stropu, tak i do výklenku případně na rám plastového nebo dřevěného okna.
Tato roleta je vhodná do rodinných domů, bytů, kanceláří apod...

DAY/NIGHT Mini

Látkové roletky DAY/NIGHT Mini jsou variantou k novému typu rolet DAY/NIGHT s podvojným vedením materiálu s horizontálním pásy, které umožňují plynulou regulaci propouštění slunečních paprsků. Skvělé spojení horizontální žaluzie a atraktivní látkové roletky.  Roleta DAY/NIGHT nabízí zcela nový a originální vzhled. Působí útulným a zároveň exkluzivním dojmem. Jedná se o volně visící látkovou roletu bez krycího profilu návinu, ovládanou řetízkem.
Komponenty pro tuto variantu jsou v bílé a hnědé barvě!!!
Montáž je možná jak na zeď nebo do stropu, tak i do výklenku, případně na rám plastového nebo dřevěného okna. U systému DAY/NIGHT mini je navíc možnost zavěšení rolety na křídlo okna bez nutnosti vrtání! Háčky pro zavěšení je možno použít pro rám okna s tloušťkou max. 21mm!

Látkové žaluzie 

Látkové žaluzie jsou zcela novým typem roletek s podvojným vedením materiálu se spojenými horizontálními pásy, které umožňují plynulou regulaci propouštění slunečních paprsků. Skvělé spojení horizontální žaluzie a atraktivní látkové roletky. Látková žaluzie nabízí zcela nový a originální vzhled. Působí útulným a zároveň exkluzivním dojmem.  Jedná se o volně visící látkovou roletu s krycím profilem návinu ovládanou řetízkem.
Komponenty pro tento systém nabízíme v barvách: bílá, hnědá.
Montáž je možná jak na zeď nebo do stropu, tak i do výklenku. Tato roleta je vhodná do rodinných domů, bytů, kanceláří apod...