DŘEVĚNÉ DVEŘE VCHODOVÉ A BALKONOVÉ

Jedním z nejdůležitějších prvků na domě nebo bytě jsou vchodové dveře. V současné době stále více narůstají požadavky zákazníků na jejich tepelnou izolaci, ale také bezpečnost a v neposlední řadě i estetický dojem.
Svým zákazníkům nabízíme možnost vybrat si ze široké nabídky tvarů.

Na výběr nabízíme vchodové dveře z těchto dřevin: smrk, borovice, meranti a dub.

 

Varianty vchodových dveří

Mezi nejpoužívanější konstrukce patří vchodové dveře Euro 78 jednostranně zalištované. Bývají ve stejném provedení jako okna. Jejich profil je z napojovaného nebo nenapojovaného profilu 78 x 140, což zaručuje tvarovou stálost křídla. Do samotného rámu křídla jsou vsazeny výplně, které mohou být hladké nebo profilované. Součástí může být také skleněná výplň s ornamentálním, zrcadlícím nebo mléčným sklem.

Další variantou jsou vchodové dveře Euro 78 oboustranně zalištované zdobnými lištami. Konstrukce je obdobná jako u dveří Euro 78 a je používána při požadavku na vytvoření designu podobnému starým typům dveří.

Vchodové dveře sendvičové vznikly jako reakce  na požadavek klientů, kteří chtěli hladké dveře. Hranoly jsou překryty překližkou a dýhou, střed je vyplněn PUR  pěnou, což zajišťuje vynikající izolační vlastnosti těchto dveří. Tvarová stálost je ještě podpořena železnou výztuhou. Do dveří lze vsadit prosklení nebo nalepit profilové nákližky.


Zasklení vchodových dveří

Většina zákazníků požaduje vchodové dveře prosklené. Nabízíme výběr řadu typů skel, ať již se jedná o skla čirá zrcadlová, ornamentální. Součástí může být také ozdobení dekorativní příčkou nebo mřížkou v různých šířkách a barvách.

  

Kování vchodových dveří

Na kování vchodových dveří jsou kladeny mimořádně vysoké požadavky z hlediska odolnosti, ale i bezpečnosti. Naše firma standardně osazuje vchodové dveře následujícími prvky:

  • bezpečnostní tříbodové zamykání
  • bezpečnostní klika HOPPE
  • vložka MultLock třídy 3a
  • bezbariérový Al práh

Kliky ke vchodovým dveřím

Nabízíme širokou škálu klik firem HOOPE, MT kliky, Cobra a dalších. Můžete si vybrat z klasických provedení, koule z vnější strany nebo madla.

  

Povrchová úprava a barvy

Transparentní nebo krycí čtyřstupňová povrchová úprava je prováděna ekologicky nezávadnými, vysoce kvalitními barvami značky SIKKENS nebo ZOBEL. 1x bezbarvá impregnace, 1x barevná impregnace, 1x interm, 1x vysokotlaký nástřik lazurovacím lakem třetí generace. Povrchová úprava je v barvách listnatých, jehličnatých a exotických dřevin. Barvy nijak nepřekrývají přírodní vzhled oken, který je typicky pro produkty ze dřeva nepravidelný. Barevné odstíny lze vybírat ze vzorníku, široké spektrum odstínů jak lazurovacích tak krycích barev uspokojí každého zákazníka.

Doplňky ke vchodovým dveřím

Ke vchodovým dveřím nabízíme celou řadu doplňků jako jsou například bezpečnostní panty proti vysazení křídla,  samozavírače, elektrický zámek otevírání dveří, panikový zámek, madla, okopový nerezový plech, krytky pantů.