Zasklení, kování a barevné provedení

Zasklení

Izolační dvojsklo - okna s dvojsklem 4/16/4

Okenní systém je standardně tvořen dvěmi 4 mm skly, mezi kterými je 16 mm distanční rámeček. Celý systém je tedy široký 24 mm. Vnější strana vnitřního skla je pokovená. Mezera mezi skly je vyplněna plynem ARGON. „Teplé rámečky“ dodáváme ve dvou variantách - nerezový a plastový. Plastová okna nabízíme ve standardu s tepelně izolačním dvojsklem s prostupem tepla U=1,1 W/m²K

plastový rámeček             nerezový rámeček

 

Izolační trojsklo - okna s trojsklem 4/12/4/12/4

Okenní systém může být tvořen třemi 4 mm skly, mezi kterými jsou dva 12 mm rámečky. Celý systém je tedy široký 36 mm. Vnější strana vnitřního skla je pokovená. Mezera mezi skly je vyplněna plynem ARGON. „Teplý rámeček“ dodáváme ve dvou variantách - nerezový a plastový. Tepelně izolační trojsklo s prostupem tepla 0,7W/m²K nebo 0,6W/m²K a 0,5W/m²K dodáváme za příplatek.

plastový rámeček             nerezový rámeček

 

Dle Vašeho přání opatříme Vaše okna speciálním zasklením   -  protisluneční skla, zvukotěsná skla, bezpečná a bezpečnostní skla.

Kování

Ochrana a bezpečí Vašeho domova je pro nás prioritou. Kování MACO MULTIMATIC se zvýšenou bezpečností proti vloupání dostanete již ve standardním provedení oken. Toto kování umožňuje ovládat okno, terasové dveře pomocí čtyřpolohové kliky a zajišťuje vícebodové zabezpeční celého okna. Kování je opatřeno pojistkou chybné manipulace což zabraňuje společně otevřít a vyklopit okenní křídlo. Balkónové a terasové dveře mají již v základní ceně madélko a protiprůvanovou pojistku , které umožňují přivření dveří zvenku.
Kování Maco Multimatic Vám zajistí nejen správnou funkčnost ale i zvýšenou bezpečnost okna jak proti příležitostným tak zkušeným zlodějům

Barevný systém 

Barevná okna a dveře dokreslují umělecký dojem a jsou určující pro vzhled fasády. Nabízíme velký výběr barev. Novostavby i renovované objekty obytného i průmyslového typu lze tedy navrhovat velmi individuálně a fasáda tak může dostat nový lesk. Barevné fólie se nanášejí jednostranně nebo oboustranně. Barvy lze rozmanitým způsobem kombinovat a okna mohou mít zevnitř a zvenku odlišný vzhled.
Kvalitní a mimořádně odolné fólie splňují ty nejvyšší kvalitativní a designové požadavky a září i po letech stejně jako první den. Péče je velmi snadná a vykazují výjimečnou odolnost proti teplotě a UV záření. Barvy jsou k dispozici pro okenní i dveřní profily.